Vitajte na stránkach LaStra - výroba nábytku na mieru

LaStra sa zaoberá výrobou a montážou nábytku na mieru. V ponuke je takmer všetko, čo si zákazník dokáže predstaviť a zároveň je možné vyrobiť. Zameriavame sa prevažne na výrobu kuchýň, kuchynských liniek a vstavaných skríň, pričom využívame moderné farby, štýly a patenty.

Naša široká paleta produktov však zahŕňa aj klasické a netradičné typy nábytku. Od vytrážnych skríň cez poličky, pracovné stoly až po obývačkové steny či iné špeciálne aplikácie..
.

  Nami získané certifikáty už majú vlastnú záložku. Sú z posledných rokov, no Lastra funguje už 17 rokov - a práve to je najdôverihodnejšou známkou kvality.

Novinky

Jar s LaStrou je tu!

14.05.2013 10:07
Vážení návštevníci! Je tu jar a leto roka 2013 a je čas skrášliť si Vaše obydlie pekným kúskom nábytku. A už žiadne obmedzenia ponukou! Vyrábame nábytok na zákazku. V prípade, že uvažujete nad novou skriňou či kuchyňou, neváhajte nás kontaktovať. Naše kontakty nájdete v záložke...

Vitajte na novej doméne nnm.sk!

09.10.2012 10:48
Stránky LaStra - Nábytok na mieru sú odteraz umiestnené na novej doméne https://www.nnm.sk (na ktorej sa práve nachádzate) - Vitajte! Aj pri zadaní starej adresy budete automaticky presmerovaný na novú. V prípade, že surfujete po internete cez mobil, máme pre Vás pripravenú aj...

Poznáte nás z reklamného pútača!

08.10.2012 18:40
Je možné, že spoločnosť LaStra poznáte aj z reklamy uloženej pri ceste v Rajeckých Tepliciach - táto reklama je uložená priamo pri dielni LaStra!

Zmena URL

01.10.2012 18:29
Stránky lastra.webnode.sk už čoskoro zmenia svoju doménu. Nájdete ich pod https://www.nnm.sk - Nábytok na mieru. Túto webovú stránku už nesie aj reklamný pútač uložený pri hlavnej ceste priamo pri dielni LaStra v Rajeckých Tepliciach.

Stránka v rekonštrukcií!

29.09.2012 23:36
Vážení návštevníci, Webová stránka je momentálne v štádiu rekonštrukcie, preto prosíme o trpezlivosť. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať v sekcií Kontakt.    

Znovuspustenie webu

01.09.2012 17:42
Dnes sa oficiálne opäť zprevádzkovali webstránky firmy LaStra. Veríme, že na nich nájdete všetko čo hľadáte a pomôžu Vám pri výbere Vášho vysnívaného nábytku.
<< 1 | 2 | 3 | 4