Vitajte na stránkach LaStra - výroba nábytku na mieru

Dňa 28.2.2022 LaStra ukončil svoju činnosť. Žiaden z uvedených kontaktov už nieje naďalej aktívny. Dúfame, že ste boli s LaStra spokojní a ďakujeme Vám za Vašu priazeň.

 

LaStra sa zaoberá výrobou a montážou nábytku na mieru. V ponuke je takmer všetko, čo si zákazník dokáže predstaviť a zároveň je možné vyrobiť. Zameriavame sa prevažne na výrobu kuchýň, kuchynských liniek a vstavaných skríň, pričom využívame moderné farby, štýly a patenty.

Naša široká paleta produktov však zahŕňa aj klasické a netradičné typy nábytku. Od vytrážnych skríň cez poličky, pracovné stoly až po obývačkové steny či iné špeciálne aplikácie..
.

  Nami získané certifikáty už majú vlastnú záložku. Sú z posledných rokov, no Lastra funguje už 17 rokov - a práve to je najdôverihodnejšou známkou kvality.

Novinky

Zmena URL

01.10.2012 18:29
Stránky lastra.webnode.sk už čoskoro zmenia svoju doménu. Nájdete ich pod https://www.nnm.sk - Nábytok na mieru. Túto webovú stránku už nesie aj reklamný pútač uložený pri hlavnej ceste priamo pri dielni LaStra v Rajeckých Tepliciach.

Stránka v rekonštrukcií!

29.09.2012 23:36
Vážení návštevníci, Webová stránka je momentálne v štádiu rekonštrukcie, preto prosíme o trpezlivosť. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať v sekcií Kontakt.    

Znovuspustenie webu

01.09.2012 17:42
Dnes sa oficiálne opäť zprevádzkovali webstránky firmy LaStra. Veríme, že na nich nájdete všetko čo hľadáte a pomôžu Vám pri výbere Vášho vysnívaného nábytku.
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5