Otázky a odpovede

Chcem nábytok na mieru, ale ešte nemám presnú predstavu, ako postupovať?

Pre inšpiráciu si môžete prezrieť galériu; následne nás kontaktujte a spolu môžeme nájsť najlepšie riešenie pre využitie priestoru a výber vhodného kusu nábytku.

Čo to znamená "nábytok na mieru"?

Nábytok na mieru znamená, že každý vyrobený kus je výsledkom spoločnej práce zákazníka a výrobcu. Zákazník kladie požiadavky na tvar, farbu, materiál, funkčnosť a v neposlednom rade rozmery nábytku. Výrobca následne hľadá možné riešenia pre ideálnu kombináciu týchto elemntov. Samozrejme všetko prebieha za neustálej komunikácie výrobcu a zákazníka.

Potrebujem nábytok a mám aj predstavu ako by mal vyzerať a aký účel by mal spĺňať, nie som si však istý/á, či je možné ho podľa mojich predstáv vyrobiť. Ako mám postupovať?

Najlepšie bude kontaktovať nás, pretože vyrobiť je možné takmer všetko, no ak by nastal náhodou nejaký problém, bude nám cťou ho elegantne vyriešiť.
Pri kontaktovaní nám môžete zaslať aj fotky priestoru kam bude nábytok patriť, prípadne skicu tvaru a priestorového riešenia. Farbu a materiál si ďalej môžete vybrať z nášho vzorkovníka - pri osobnom stretnutí.